Wellness

WELLNESS KAMZÍK RESORT** v Ždiari

Penzión a apartmány s WELLNESS A ODDYCHOVOU ZÓNOU v Ždiari

Oázou pokoja a oddychu je okrem okolitej prírody aj nová wellness zóna, v ktorej sa nachádza vírivý bazén 28-32 ˚C, ochladzovací bazén, fínska sauna, parná sauna a oddychová časť. V rámci pobytu v našom Penzióne Kamzík v Ždiari si môžete neobmedzene vychutnať chvíle sladkého leňošenia, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Vzhľadom k výhodnej polohe je WELLNESS KAMZÍK RESORT** jedinečným východiskovým bodom pre realizáciu mnohých výletov. Vyberte sa na pešie túry, prechádzky, alebo cyklistické výlety. Za spoznávaním okolitých krás vám zabezpečíme odvoz našim TAXI-BUS 8+1, ktorý je kedykoľvek k dispozícii. Ubytujte sa u nás priamo v Ždiari a využite služby nášho Penziónu Kamzík.

Za návštevu stojí preslávený Chodník korunami stromov. O živote, histórii a bývaní miestnych obyvateľov sa dozviete v miestnom múzeu Ždiarsky dom. Zábava na vás čaká aj v blízkych termálnych kúpaliskách. V zimných mesiacoch si môžete vybrať z množstva lyžiarskych stredísk, škôl a centier, vďaka ktorým môžete svoju dovolenku tráviť naozaj aktívne. Nezáleží na ročnom období, my a náš personál vám ochotne pomôže a poradí vybrať atrakciu, či turistické možnosti presne pre vás.

 

Chcem sa ubytovať

Penzión Kamzík
Ždiar 513
05955 Ždiar
Slovensko

KAMZÍK RESORT**

Ubytovanie v Ždiari
Penzión v Ždiari
Wellnes v Ždiari
Apartmány v Ždiari
Penzión s reštauráciou
Wellnes a reštaurácia
Reštaurácia v Ždiari
Apartmány s Wellnes
Detské ihrisko v Ždiari
Detský kútik